1. صفحه اصلی
  2. درباره ما
Nantong FLW Argricultural Equipment Co., Ltd.

شرکت Nantong FLW Agricultural Equipment در منطقه توسعه اقتصادی و تکنولوژی Nantong استان Jiangsu چین دارای دفتر مرکزی می باشد و تولید کننده ماشین آلات کشاورزی با بیش از دو دهه تجربه صنعتی است.

ما بر روی تولید نشاکارهای برنج، ماشینهای کاشت برنج، نشاکاری محصولات و غیره تمرکز داریم. شرکت ما یک مرجع راه حل ماشین آلات کاشت شالیزار و زمینهای خشک است. ما یک تیم متخصص فنی تحقیق و توسعه با 56 نفر با تجربه بالا استخدام کرده ایم. ما حدود 40 ثبت اختراع تکنولوژی ایجاد کرده و دارای کیفیت بالا جهت ارائه راه حلهای منطقی برای نیازهای خاص ماشین آلات کشاورزی بر اساس نوع خاک، نوع محصول و دیگر فاکتورها می باشد.

شرکت ما دارای گواهینامه ISO 9001:2015 می باشد.
ISO 9001:2015

نشاکار پیشرفته. نشاکار برنج با قابلیت راه رفتن پشت دستگاه FLW یک دستگاه با قابلیت بالا می باشد که به کاربران اجازه می دهد تا دانه ها به سرعت و با راندمان بالا نشا شوند. این نشاکارها صادر شده اند و بطور وسیعی در بیش از 20 کشور در دنیا استفاده می شوند. نشاکار با قابلیت رانندگی که توسط شرکت ما تولید شده است دارای یک بخش اصلی تکنولوژیک می باشد که دومین جایزه مسابقات اختراع تکنولوژی ملی را از آن خود کرده است. نشاکارها بطور وسیعی در ویتنام، اندونزی، هند و دیگر کشورهای آسیای جنوب شرقی مورد استقبال قرار گرفته اند.

نشاکار چند کاره. نشاکار چند کاره ما انواع کارکردها شامل کانال کندن، کشت، پوشاندن خاک، کود دادن و ... را همگی در یک تجهیز پرکاربرد جمع کرده است. بنابراین، ماشینها بصورت یک راه حل مکانیزه کاشت کامل برای بیش از 30 نوع محصول کشاورزی شامل سبزیجات، تنباکو، پنبه و ... به خدمت گرفته می شوند. این ماشینها توسط کشاورزان در بیش از 20 استان و 6 کشور استفاده می شوند.

دستگاه تست و فرآیند پیشرفته

کارخانه ما مجهز به دستگاههای پیشرفته CNC و همچنین تجهیزات تست اتوماتیک برای تضمین کیفیت ماشینهای کشاورزی خود می باشد. ما دارای یک خط تولید انعطاف پذیر برای برآورده سازی انواع نیازهای مشتریان خود در صنعت کشاورزی مانند تولید بچ کوچک و به روزرسانی تکنولوژی سریع می باشد. ما همچنین دارای قابلیت ارائه پیشنهاد مناسب ترین محصولات بر اساس نیازهای شما هستیم. ما حتی می توانیم دستگاه کشاورزی را بر اساس شرایط عملکردی شما طراحی کنیم.

  •     مرکز ماشینکاری عمودی

مرکز ماشینکاری عمودی
  •  ماشین آسیاب CNC ماشین آسیاب CNC
  •   ماشین تراش CNC ماشین تراش CNC
  • ماشین اندازه گیری ابعادیماشین اندازه گیری ابعادی
ویدئو