1. صفحه اصلی
 2. محصولات

ما یک تولید کننده متخصص با 20 سال تجربه صنعتی در زمینه ماشین آلات کشاورزی شامل نشاکار برنج، نشاکار، دستگاه برداشت و غیره هستیم. ما دارای تعداد زیادی ماشینهای کشاورزی با مشخصات مختلف بوده و خدمات مشتری برای رضایت انواع نیازها فراهم شده است.

  1. نشاکار برنج راه رونده
  2. نشاکار برنج راه رونده ما دارای نشاکار راه رونده با 4 یا 6 ردیف کشت، عرض کاری 2/1 تا 8/1 متر و راندمان کاری 1/0 تا 2/0 هکتار در ساعت هستیم.
  1. نشاکار برنج سوارشونده
  2. نشاکار برنج سوارشونده مشخصات: تعداد ردیفها 6 عدد، عرض کاری 8/1 متر و راندمان کاری حدود 4/0 هکتار در ساعت می باشد.
  1. دستگاه نشاکار، Foxdrive Plus
  2. دستگاه نشاکار، Foxdrive Plus کلمپ نهال نشاکار foxdrive plus بر روی زنجیر نصب می شود. نهالها بصورت مصنوعی بر روی زنجیر قرار می گیرند و سپس نهالها داخل شیار وقتی که زنجیر آنها را در مکان عمودی بر روی زمین منتقل می کند، قرار داده می شوند. خاک نهایتا پوشانده و فشرده می شود.
  1. دستگاه نشاکار، Baby Compact
  2. دستگاه نشاکار، Baby Compact نشاکار Baby compact دارای ساختار مدولار بوده و هر بخش می تواند عملیات کشت را بطور مستقل انجام دهد که موجب تسهیل در نگهداری می شود. ایجاد حفره، نشاکاری نهال و پوشاندن خاک در یک زمان با این ماشین صورت می گیرد که باعث کاهش آسیب به نهال و 4 تا 8 برابر شدن راندمان در مقایسه با نشاکاری دستی است.
  1. دستگاه نشاکار (برای نیشکر)، 2CZX
  2. دستگاه نشاکار (برای نیشکر)، 2CZX این ماشین کشاورزی می تواند هشت فرآیند شامل شیار زنی، کود دهی، برش، تخم افشانی، پوشاندن خاک، صاف کردن خاک ، فشرده سازی را همزمان انجام دهد
  1. دستگاه نشاکار، 2CMS
  2. دستگاه نشاکار، 2CMS فاصله نهالها را می توان به منظور تسهیل رشد نهالها تنظیم نمود. نشاکار می تواند شش فرآیند شامل شیارزنی، برش و تسطیح و ... را بطور همزمان انجام دهد.
  1. دستگاه نشاکار، 2CZX-3
  2. دستگاه نشاکار، 2CZX-3 نشاکار دارای عمق عملکرد و ضخامت پوشش خاک قابل تنظیم می باشد. فاصله نهالها را می توان به منظور تسهیل رشد نهالها تنظیم نمود.
  1. دستگاه نشاکار برای محصولات کشاورزی
  2. دستگاه نشاکار برای محصولات کشاورزی ما از سال 1999 راه حلهای کاملی برای نشاکاری 30 نوع محصول در کشور و دنیا مانند سبزیجات، سیب زمینی شیرین، نیشکر و .... ارائه کردیم. در اینجا چندین نشاکار محصول تولیدی ما ارائه شده است.
  1. ماشین بذرکار، 2BDZ-10
  2. ماشین بذرکار، 2BDZ-10 ماشین بذرکار از روش تخم افشانی قاشقی استفاده می کند و دارای نرخ پایین آسیب به نهال است.
  1. ماشین بذرکار، 2BDX-10
  2. ماشین بذرکار، 2BDX-10 انطباق خوب: ماشین بذرکار می تواند برای تخم افشانی انواع مختلف برنج استفاده گردد.
  1. ماشین بذرکار، 2BD-8
  2. ماشین بذرکار، 2BD-8 نصب و دمونتاژ نشاکار می تواند سریع انجام گردد.
  1. کمباین برنج
  2. برداشت کننده سبزیجات این ماشین مجهز به دو تیغه برش است که باعث کاهش کاهبن می شود. همچنین دارای مصرف سوخت پایین بوده و برای خیش زدن نیز قابل کاربری است
  1. 4UM-120 برداشت کننده سبزیجات
  2. برداشت کننده سبزیجات برداشت کننده سبزیجات FLW یک برداشت کننده سبزیجات با برگ کوچک است که بطور خاص برای کشاورزی توسط شرکت ...
ویدئو

ما به واسطه طراحی عالی و توانایی بالای تولید، یکی از تولیدکنندگان پیشرو در تجهیزات کشاورزی هستیم. ما دارای یک کارخانه مجهز به دستگاههای تولید ماشین آلات کشاورزی، کارمندان با تجربه و مهندسان مجرب دارای تخصص در طراحی دستگاههای کشاورزی هستیم. کلیه دستگاههای کشاورزی ما بر اساس نیاز کشاورزان طراحی و ساخته می شوند. محصولات ما شامل ماشینهای کاشت و برداشت دارای عملکرد آسان، کارآ و با عمر زیاد هستند.