1. صفحه اصلی
 2. محصولات
 3. نشاکار برنج
نشاکار برنج

نشاکار برنج

نشاکار برنج موجب افزایش راندمان نشاکاری می شود. ما به عنوان یک شرکت با 20 سال تجربه صنعتی، قادر به ارائه نشاکارهای زیر هستیم. نشاکارهای برنج ما می توانند بر اساس انواع منبع توان، پارامترهای فنی و رنگ بر اساس نیازهای خاص شما سفارش سازی شوند.

نشاکار برنج راه رونده نشان داده شده در زیر آنهایی هستند که تعداد ردیف شان 4 تا است.

  1. نشاکار برنج راه رونده، 2ZF-4K
  2. نشاکار برنج راه رونده، 2ZF-4K این ماشین کار نشاکاری را با راندمان بالاتر و صرفه جویی زمان بیشتر با توان خروجی موتور بالاتر انجام می دهد.
  1. نشاکار برنج راه رونده، 2ZF-4B(A)
  2. نشاکار برنج راه رونده،2ZF-4B(A) توان بالا: موتور بنزینی توان بالای جدید شرکت آمریکایی B&S استفاده شده است که دارای توان بالا و مصرف سوخت پایین می باشد.
  1. نشاکار برنج راه رونده، 2ZF-4B(D)
  2. نشاکار برنج راه رونده، 2ZF-4B(D) سازگاری خوب: این ماشین نشاکار برنج از روش جمع آوری نهال متقاطع استفاده می کند و می تواند نهال های در هم گیر کرده را نشا کند.
  1. نشاکار برنج راه رونده، 2ZF-4E
  2. نشاکار برنج راه رونده، 2ZF-4E عمق یکنواخت نشاکاری: مکانیزم بالابر هیدرولیک شناور و سیستم تعلیق اتوماتیک موجب نشاکاری با عمق یکنواخت می شود.
  1. نشاکار برنج راه رونده، 2Z-455(E)
  2. نشاکار برنج راه رونده، 2Z-455(E) فاصله نشاکاری قابل تنظیم: فاصله نشاکاری را می توان به آسانی در گستره 117 تا 223 میلیمتر با تنظیم اهرم سرعت و اهرم تنظیم فاصله نشاکاری تغییر داد.
  1. نشاکار برنج راه رونده، 2Z-455
  2. نشاکار برنج راه رونده، 2Z-455 امکان کار درشب: با اضافه کردن تجهیزاتی این نشاکار می تواند در شب کار کند و به آسانی نگهداری شود.

نشاکار برنج راه رونده نشان داده شده در زیر آنهایی هستند که تعداد ردیف شان 6 تا است.

  1. نشاکار برنج راه رونده، 2ZF-6AK
  2. نشاکار برنج راه رونده، 2ZF-6AK انتقال توان مطمئن: این نشاکار برنج از چرخدنده مخروطی برای انتقال توان استفاده می کند که دارای راندمان بالا و مطمئن است.
  1. نشاکار برنج راه رونده، 2ZF-6E
  2. نشاکار برنج راه رونده، 2ZF-6E عملکرد عالی: مکانیزم بالابر هیدرولیک نوع شناور و سیستم تعلیق اتوماتیک باعث ایجاد عمق یکنواخت نشاکاری می شود.
  1. نشاکار برنج راه رونده، 2ZF-6A
  2. نشاکار برنج راه رونده، 2ZF-6A سازگاری خوب: این ماشین نشاکار برنج می تواند به خوبی در زمینهای مرطوب و گل آلود با چرخهای با قطر بالا حرکت کند و کار کند.

نشاکار برنج سوارشونده نشان داده شده در زیر آنهایی هستند که تعداد ردیف شان 6 تا و عرض کاری 8/1 متر و راندمان کاری 4/0 هکتار در ساعت است.

  1. نشاکار برنج سوارشونده، 2ZG-6DMF
  2. نشاکار برنج سوارشونده، 2ZG-6DMF ما از نوع پوششدار سمت کود دهنده با کنترل هوشمند استفاده می کنیم.کود دهی و نشاکاری را می توان به منظور ذخیره سازی زمان بطور همزمان انجام داد.
  1. نشاکار برنج سوارشونده، 2ZG-6DK
  2. نشاکار برنج سوارشونده، 2ZG-6DK نشاکار برنج با توان بالاتر و مخزن سوخت بزرگتر می تواند برای مدت بیشتری با سرعت بالا کار کند که موجب افزایش راندمان کاری می شود.
  1. نشاکار برنج سوارشونده، 2ZG-6DM
  2. نشاکار برنج سوارشونده، 2ZG-6DM نشاکار برنج با استفاده از توان بالا و مخزن سوخت بزرگ می تواند برای مدت زمان طولانی در سرعت بالا کارکند که موجب افزایش راندمان کاری می گردد.

ما به واسطه طراحی عالی و توانایی بالای تولید، یکی از تولیدکنندگان پیشرو در تجهیزات کشاورزی هستیم. ما دارای یک کارخانه مجهز به دستگاههای تولید ماشین آلات کشاورزی، کارمندان با تجربه و مهندسان مجرب دارای تخصص در طراحی دستگاههای کشاورزی هستیم. کلیه دستگاههای کشاورزی ما بر اساس نیاز کشاورزان طراحی و ساخته می شوند. محصولات ما شامل ماشینهای کاشت و برداشت دارای عملکرد آسان، کارآ و با عمر زیاد هستند.

لیست محصولات
تماس با ما
 • شرکت Nantong FLW Agricultural Equipment
 • آدرس: استان Jiangsu، شهر Nantong، خیابان Kexing، پلاک 18
 • فرد مرتبط:خانم Zhu
 • تلفن:+86-513-83548033
 • فکس: +86-513-85178608