1. صفحه اصلی
 2. محصولات
 3. ماشین بذرکار (ماشین کاشت بذور)

ماشین بذرکار (ماشین کاشت بذور)

ماشین بذرکار یک ماشین کشاورزی نشاکار دانه برنج با فاصله ردیف و فاصله کاشت منظم می باشد. ماشین شامل قفسه، قیف دانه، سیستم اندازه گیری، شیار زن، پوشش دهنده خاک، و ... می باشد.

فاصله ردیفها، فاصله کاشت و مقدار دانه همگی بر اساس نیاز شما قابل تنظیم هستند. ما به عنوان یک تولید کننده ماشین آلات کشاورزی با بیش از 20 سال تجربه صنعتی، دارای قابلیت ارائه پیشنهاد ماشین بذرکارمناسب هستیم.

  1. ماشین بذرکار، 2BDZ-10
  2. ماشین بذرکار، 2BDZ-10 ماشین به طور مساوی دانه ها را خارج می کند که باعث تهویه خوب و انتقال سبک می شود و موجب مقاومت بالای گیر کردن و تولید بالا می گردد.
  1. ماشین بذرکار، 2BDX-10
  2. ماشین بذرکار، 2BDX-10 تولید بالا: ماشین کشاورزی می تواند بطور منظم تخم افشانی کند که منجر به تهویه مناسب و عملکرد انتقال آرام می شود و باعث اطمینان از تولید بالا می گردد.
  1. ماشین بذرکار، 2BD-8
  2. ماشین بذرکار، 2BD-8 سرعت ماشین بذرکار می تواند بوسیله یک موتور تنظیم شود تا نرخ بذر افشانی تصحیح گردد.

ما به واسطه طراحی عالی و توانایی بالای تولید، یکی از تولیدکنندگان پیشرو در تجهیزات کشاورزی هستیم. ما دارای یک کارخانه مجهز به دستگاههای تولید ماشین آلات کشاورزی، کارمندان با تجربه و مهندسان مجرب دارای تخصص در طراحی دستگاههای کشاورزی هستیم. کلیه دستگاههای کشاورزی ما بر اساس نیاز کشاورزان طراحی و ساخته می شوند. محصولات ما شامل ماشینهای کاشت و برداشت دارای عملکرد آسان، کارآ و با عمر زیاد هستند.

لیست محصولات
تماس با ما
 • شرکت Nantong FLW Agricultural Equipment
 • آدرس: استان Jiangsu، شهر Nantong، خیابان Kexing، پلاک 18
 • فرد مرتبط:خانم Zhu
 • تلفن:+86-513-83548033
 • فکس: +86-513-85178608