1. صفحه اصلی
 2. محصولات
 3. دستگاه نشاکار
دستگاه نشاکار

دستگاه نشاکار

نشاکار یک ماشین کشاورزی برای نشاکاری نهال در زمین است وشامل واحدهای مستقل کاشت می باشد و می تواند به همراه تراکتور در سایزهای مختلف استفاده شود.

  1. دستگاه نشاکار، 2CGF Foxdrive Plus
  2. دستگاه نشاکار، 2CGF Foxdrive Plus راندمان بالا: این نشاکار دوبرابر راندمان نشاکاری مکانیزه معمول و 10 برابر روش سنتی نشاکاری را داراست که به شما کمک می کند در هزینه ها صرفه جویی کنید.
  1. دستگاه نشاکار، 2ZQ-4 Foxdrive Plus
  2. دستگاه نشاکار، 2ZQ-4 Foxdrive Plus انطباق خوب: نشاکاری نهال با خاک و بدون خاک امکانپذیر است. فاصله ردیفها، فاصله داخلی کشت، عمق کشت وتعداد ردیفها بر اساس نیاز شما قابل تنظیم است.
  1. دستگاه نشاکار، 2ZL-2 Foxdrive Plus
  2. دستگاه نشاکار، 2ZL-2 Foxdrive Plus این ماشین کشاورزی تلفیقی از کشت، شخم زدن، پوشاندن، فشرده کردن و آبیاری و کود دادن بطور همزمان می باشد.
  1. دستگاه نشاکار، 2ZBX Baby Compact
  2. دستگاه نشاکار، 2ZBX Baby Compact نگهداری آسان: نشاکار Baby Compact دارای ساختار مدولار بوده و هر واحد می تواند بطور مستقل کار کند که نگهداری را آسان می کند.
  1. دستگاه نشاکار، 2ZB-1 Baby Compact
  2. دستگاه نشاکار، 2ZB-1 Baby Compact راندمان بالا: راندمان کاری نشاکار Baby compact 4 تا 6 برابر بیشتر از نشاکاری های دستی است.
شما چه چیزی می خواهید بکارید؟

نشاکار ما می تواند سیب زمینی شیرین، آناناس، نیشکر و دیگر محصولات را نشا کند. در اینجا ما لیست چندین نشاکار معمول را ارائه کرده ایم. ما به عنوان یک تولید کننده ماشین آلات کشاورزی با بیش از 20 سال تجربه صنعتی، قادر به سفارشی سازی بر اساس نیازهای محصول شما هستیم.

  1. نشاکار گوجه فرنگی
  2. نشاکار گوجه فرنگی پهنای ردیف (فاصله ردیف تا ردیف)، فاصله کشت و عمق کشت در تولید گوجه فرنگی تاثیر گذار هستند.
  1. نشاکار آناناس
  2. نشاکار آناناس نشاکار چندین کاربرد مانند شیارزنی، کشت، پوشاندن خاک، آبیاری را در یک دستگاه انجام می دهد که به میزان زیادی در هزینه ها صرفه جویی می شود.
  1. نشاکار سیب زمینی شیرین
  2. نشاکار سیب زمینی شیرین ما به عنوان تولید کننده ماشین آلات کشاورزی با بیش از 20 سال تجربه صنعتی، نشاکار بر اساس نیازهای مختلف شما (مناطق مختلف، خاکهای مختلف و کشتهای متنوع) با هدف بالابردن راندمان تولید می سازیم.
  1. نشاکار سبزیجات
  2. نشاکار سبزیجات انواع سبزیجات دارای نیازهای کشت متفاوت هستند و لذا نشاکارهای سبزیجات مختلف بایستی انتخاب شوند.
  1. نشاکار تنباکو
  2. نشاکار تنباکو برای نشاکاری تنباکو به روش معمول، دسته های بزرگ، حفره های عمیق و آب فراوان مورد نیاز است.
  1. نشاکار کلم بروکلی
  2. نشاکار کلم بروکلی ما به عنوان یک تولید کننده ماشین آلات کشاورزی با بیش از 20 سال تجربه صنعتی مدلهای زیر را به شما پیشنهاد می دهیم.

ما به واسطه طراحی عالی و توانایی بالای تولید، یکی از تولیدکنندگان پیشرو در تجهیزات کشاورزی هستیم. ما دارای یک کارخانه مجهز به دستگاههای تولید ماشین آلات کشاورزی، کارمندان با تجربه و مهندسان مجرب دارای تخصص در طراحی دستگاههای کشاورزی هستیم. کلیه دستگاههای کشاورزی ما بر اساس نیاز کشاورزان طراحی و ساخته می شوند. محصولات ما شامل ماشینهای کاشت و برداشت دارای عملکرد آسان، کارآ و با عمر زیاد هستند.