1. صفحه اصلی
 2. محصولات
 3. دستگاه نشاکار
 4. دستگاه نشاکار، Foxdrive Plus

دستگاه نشاکار، Foxdrive Plus

کلمپ نهال نشاکار foxdrive plus بر روی زنجیر نصب می شود. نهالها بصورت مصنوعی بر روی زنجیر قرار می گیرند و سپس نهالها داخل شیار وقتی که زنجیر آنها را در مکان عمودی بر روی زمین منتقل می کند، قرار داده می شوند. خاک نهایتا پوشانده و فشرده می شود.

نشاکار foxdrive plus شیار زنی، کاشت، پوشاندن خاک، فشرده سازی و آبیاری را در کنار هم انجام می دهد. این دستگاه را می توان در کشت سیب زمینی شیرین، شلغم، تنباکو و دیگر محصولات کشاورزی استفاده نمود.

  1. دستگاه نشاکار، 2CGF Foxdrive Plus
  2. دستگاه نشاکار، 2CGF Foxdrive Plus راندمان بالا: این نشاکار دوبرابر راندمان نشاکاری مکانیزه معمول و 10 برابر روش سنتی نشاکاری را داراست که به شما کمک می کند در هزینه ها صرفه جویی کنید.
  1. دستگاه نشاکار، 2ZQ-4 Foxdrive Plus
  2. دستگاه نشاکار، 2ZQ-4 Foxdrive Plus انطباق خوب: نشاکاری نهال با خاک و بدون خاک امکانپذیر است. فاصله ردیفها، فاصله داخلی کشت، عمق کشت وتعداد ردیفها بر اساس نیاز شما قابل تنظیم است.
  1. دستگاه نشاکار، 2ZL-2 Foxdrive Plus
  2. دستگاه نشاکار، 2ZL-2 Foxdrive Plus نشاکار foxdrive plus دارای طراحی مدولار است لذا تعمیر آن راحت است.نشاکار از تجهیزات پوشش دهنده پیشرفته برای اطمینان از پوشش یکنواخت خاک بهره می برد.

ما به واسطه طراحی عالی و توانایی بالای تولید، یکی از تولیدکنندگان پیشرو در تجهیزات کشاورزی هستیم. ما دارای یک کارخانه مجهز به دستگاههای تولید ماشین آلات کشاورزی، کارمندان با تجربه و مهندسان مجرب دارای تخصص در طراحی دستگاههای کشاورزی هستیم. کلیه دستگاههای کشاورزی ما بر اساس نیاز کشاورزان طراحی و ساخته می شوند. محصولات ما شامل ماشینهای کاشت و برداشت دارای عملکرد آسان، کارآ و با عمر زیاد هستند.