1. صفحه اصلی
 2. محصولات
 3. دستگاه نشاکار
 4. دستگاه نشاکار، Baby Compact

دستگاه نشاکار، Baby Compact

نشاکار Baby compact دارای ساختار مدولار بوده و هر بخش می تواند عملیات کشت را بطور مستقل انجام دهد که موجب تسهیل در نگهداری می شود. ایجاد حفره، نشاکاری نهال و پوشاندن خاک در یک زمان با این ماشین صورت می گیرد که باعث کاهش آسیب به نهال و 4 تا 8 برابر شدن راندمان در مقایسه با نشاکاری دستی است. این نشاکار می تواند انواع مختلف نهالهای گلدانی مانند گوجه فرنگی، فلفل، تنباکو، سبزیجات و دیگر محصولات کشاورزی را نشا کند.

  1. دستگاه نشاکار، 2ZBX Baby Compact
  2. دستگاه نشاکار، 2ZBX Baby Compact نگهداری آسان: نشاکار Baby Compact دارای ساختار مدولار بوده و هر واحد می تواند بطور مستقل کار کند که نگهداری را آسان می کند.
  1. دستگاه نشاکار، 2ZB-1 Baby Compact
  2. دستگاه نشاکار، 2ZB-1 Baby Compact راندمان کاری نشاکار Baby compact 4 تا 6 برابر بیشتر از نشاکاری های دستی است.نرخ بالای بقا: نهالها می توانند به سختی دچار آسیب شوند و با استفاده از این ماشین عمود بودن نشا خوب خواهد بود.

ما به واسطه طراحی عالی و توانایی بالای تولید، یکی از تولیدکنندگان پیشرو در تجهیزات کشاورزی هستیم. ما دارای یک کارخانه مجهز به دستگاههای تولید ماشین آلات کشاورزی، کارمندان با تجربه و مهندسان مجرب دارای تخصص در طراحی دستگاههای کشاورزی هستیم. کلیه دستگاههای کشاورزی ما بر اساس نیاز کشاورزان طراحی و ساخته می شوند. محصولات ما شامل ماشینهای کاشت و برداشت دارای عملکرد آسان، کارآ و با عمر زیاد هستند.