1. صفحه اصلی
 2. محصولات
 3. نشاکار برنج
 4. نشاکار برنج سوارشونده

نشاکار برنج سوارشونده

در مقایسه با نشاکار برنج با قابلیت راه رونده، نشاکار برنج سوار شونده دارای راندمان کاری بالاتر می باشد.

مشخصات: تعداد ردیفها 6 عدد، عرض کاری 8/1 متر و راندمان کاری حدود 4/0 هکتار در ساعت می باشد.

  1. نشاکار برنج سوارشونده، 2ZG-6DMF
  2. نشاکار برنج سوارشونده، 2ZG-6DMF ما از نوع پوششدار سمت کود دهنده با کنترل هوشمند استفاده می کنیم.کود دهی و نشاکاری را می توان به منظور ذخیره سازی زمان بطور همزمان انجام داد.
  1. نشاکار برنج سوارشونده، 2ZG-6DK
  2. نشاکار برنج سوارشونده، 2ZG-6DK نشاکار برنج با توان بالاتر و مخزن سوخت بزرگتر می تواند برای مدت بیشتری با سرعت بالا کار کند که موجب افزایش راندمان کاری می شود.
  1. نشاکار برنج سوارشونده، 2ZG-6DM
  2. نشاکار برنج سوارشونده، 2ZG-6DM نشاکار برنج با استفاده از توان بالا و مخزن سوخت بزرگ می تواند برای مدت زمان طولانی در سرعت بالا کارکند که موجب افزایش راندمان کاری می گردد.

در مقایسه با نشاکار برنج راه رونده، نشاکار برنج سوار شونده دارای راندمان کاری بالاتر می باشد. این دستگاه دارای 6 ردیف کشت و 8/1 متر پهنای کاری است. راندمان کاری آن حدود 4/0 هکتار در ساعت می باشد.

ما به واسطه طراحی عالی و توانایی بالای تولید، یکی از تولیدکنندگان پیشرو در تجهیزات کشاورزی هستیم. ما دارای یک کارخانه مجهز به دستگاههای تولید ماشین آلات کشاورزی، کارمندان با تجربه و مهندسان مجرب دارای تخصص در طراحی دستگاههای کشاورزی هستیم. کلیه دستگاههای کشاورزی ما بر اساس نیاز کشاورزان طراحی و ساخته می شوند. محصولات ما شامل ماشینهای کاشت و برداشت دارای عملکرد آسان، کارآ و با عمر زیاد هستند.

لیست محصولات
تماس با ما
 • شرکت Nantong FLW Agricultural Equipment
 • آدرس: استان Jiangsu، شهر Nantong، خیابان Kexing، پلاک 18
 • فرد مرتبط:خانم Zhu
 • تلفن:+86-513-83548033
 • فکس: +86-513-85178608