1. صفحه اصلی
 2. محصولات
 3. ماشین برداشت
 4. برداشت کننده سبزیجات

برداشت کننده سبزیجات

برداشت کننده سبزیجات FLW یک برداشت کننده سبزیجات با برگ کوچک است که بطور خاص برای کشاورزی توسط شرکت Nantong Provincial Mechanical and Electrical Technology Co., Ltd.، شرکت کشاورزی Nantong FLW Agricultural، انستیتو تحقیقات مکانیزه کشاورزی Nanjing وزارت کشاورزی و امور روستایی و مرکز تحقیقات تکنولوژی مهندسی کاشت مکانیزه محصول Jiangsu طراحی شده است. این دستگاه همچنین می تواند برای عملیات آماده سازی زمین نیز مورد استفاده قرار گیرد. برداشت کننده محصولات برگ دار برای کاهش تعداد کارگر طراحی شده است و مجهز به یک کامیون حمل 2/1 متری و موتور محرک 48 ولتی می باشد. جداسازی محصول، برش، حمل و حرکت ماشین به طور مستقل کنترل می شوند. ارتفاع برش دهنده قابل تنظیم اجازه برش سبزیجات با رشد عمودی، ساقه شکسته و برگ دار را بدون برداشت دستی می دهد. این دستگاه موجب کاهش نیروی کار و راندمان بالا و جایگزینی با حداقل 5 تا 20 کارگر می شود.

برداشت کننده سبزیجات می تواند برای محصولات کوچک چینی مانند کلم چینی، کاهو، گل داوودی، تاک، همیشه بهار، اسفناج، برگ های سیب زمینی شیرین و دیگر محصولات برگ دار استفاده شود. دستگاه برداشت سبزیجات ما به شانگهای، پکن، Hebei، Jiangsu، Hubei، Jiangxi، Zhejiang، Anhui فروخته می شود و به آمریکا، ایتالیا، اوکراین، نیجریه و ... صادر شده است.

  1. 4UM-120 برداشت کننده سبزیجات
  2. 4UM-120 برداشت کننده سبزیجات برداشت کننده محصولات برگ دار برقی اجازه برش بسیار نزدیک به زمین یا درون زمین را می دهد. سبزیجات با رشد عمودی و برگهای خوابیده را می توان با این دستگاه برداشت کرد.
  1. 4UM-120A برداشت کننده سبزیجات
  2. 4UM-120A برداشت کننده سبزیجات برداشت کننده سبزیجات 4UM-120A اجازه برش سبزیجات برگ دار فرورفته در خاک را می دهد و موجب عدم پخش شدن سبزیجات برداشت شده می گردد.
  1. 4UM-120C برداشت کننده سبزیجات
  2. 4UM-120C برداشت کننده سبزیجات برداشت کننده سبزیجات 4UM-120C بر اساس مدل 4UM-120A به روز شده است که مجهز به تسمه نقاله مش دار بوده و برداشت سبزیجات را بدون هیچگونه خاک انجام می دهد.
  1. 4UM-120D برداشت کننده سبزیجات
  2. 4UM-120D برداشت کننده سبزیجات تنظیم اتوماتیک ارتفاع هدر بر اساس ناهمواری زمین باعث می شود مجموعه برش قادر به انجام برش در ارتفاع یکسان شود. این موضوع به طور خاص برای برداشت محصولات برگ دار با ارتفاع های مختلف مناسب می باشد.